Primátorský turnaj vyhrál magistrát

1.12.2003
Fotbalový tým magistrátu se stal vítězem 1. ročníku turnaje O pohár primátora města Ústí nad Labem, který proběhl v neděli 30. listopadu v hale TJ Slavoj Severotuk.

Magistrát, jehož řady tvořili většinou fotbalisté Combixu, porazil ve finále družstvo ZOO jednoznačně 6:1. V souboji o 3. místo pak zvítězila Městská policie nad Flatusem MN.

Nejlepším střelcem turnaje se stal z devíti brankami Jan Hrubeš (Flatus). Za nejlepšího hráče byl vyhlášen Martin Jouza z týmu ZOO a cenu za nejlepšího brankáře si odnesl Michal Fišer z družstva vítězů.

Turnaj měl velmi dobrou úroveň, zúčastnila se jej mužstva z místních futsalových soutěží. Ceny věnovaly Setuza, Spolchemie, Drinks Union, Severočeská plynárenská a město.